Tohtoročná plavková sezóna bude iná!

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 8. apríla 2019

Bude different. Ak aj vy túžite toto leto po zmene, buďte iní s differenta.sk, ktorá pre vás opäť vybrala tie najzaujímavejšie kúsky svetových módnych značiek. Kúsky, ktoré nenájdete na každom. V lete toho na seba veľa neobliekame, väčšinu času strávime v plavkách, preto je výber tejto časti odevu na leto veľmi dôležitý a mali by sme si dať na tom záležať. Vybrať si niečo, v čom sa budeme cítiť skvele, krásne a príjemne. Dbať na materiál, kvalitu, strihy, vzory. A všetko toto vám poskytnú plavky, ktoré sme pre vás vybrali. Tak určite čítajte ďalej!

Dámske plavky Calvin Klein

Pokiaľ si potrpíte na jednoduchosť, ale zároveň chcete byť originálna, nejestvuje snáď nič lepšie, než plavky Calvin Klein. Na differenta.sk ich nájdete v mnohých farebných variantoch a takisto strihoch. Obyčajné bikiny sú vždy ozvláštnené nejakým zaujímavým netypickým detailom, ako sú napríklad rôzne prestrihy, asymetrickosť, zipsy a podobne. Veľkým trendom je napríklad vrchný diel plaviek v croptopovom prevední, ale takisto rôzne strihy v prevedení na jedno rameno. V modeli Racer Bralette budete určite neprehliadnuteľná. Efektívny prestrih neukazuje o nič viac, než normálne bikiny, je však tak rafinovaný, že muži z vás nesputia oči.

Veľkým hitom sú aj jednodielne plavky Calvin Klein, ktoré vôbec nie sú menej sexy než bikiny, práve naopak. Svojimi originálnymi strihmi ukážu i skryjú presne to, čo majú.

Dámske plavky Tommy Hilfiger

Ďalšou nemenej obľúbenou, štýlovou, športovo-elegantnou značkou je Tommy Hilfiger. Dvojdielne plavky v minimalistickom prevedení, v typických farbách hilfigrovskej trikolóry, pôsobia luxusne a nadčasovo, určite vám tieto plavky vydržia aj nieľko sezón a vy ich každý rok budete s radosťou vyťahovať.

Dámske plavky Desigual

Pokiaľ si namiesto netypických strihov a minimalizmu potrpíte viac na pestrofarebné vzory, rozhodne zvoľte plavky Desigual. Tie nikdy nesklamú svojou zaujímavosťou, hravosťou a veselosťou. Každý dovolenkový deň sa tak pre vás stane doslova rajom. Presne také sú dvojdielne, ale aj jednodielne plavky Desigual. Plné tropických, exotických kvetov, vzorov, mandál, ktoré vás oživia a razom sa budete cítiť ako princezná z ďalekých krajov.

Nech už sa rozhodnete akokoľvek, určite ani v jednom prípade pri týchto značkách neurobíte chybu. Vyznačujú sa svojou kvalitou a tak ich určite na pláž či kúpalisko nevytiahnete iba túto sezónu.

Foto: differenta.sk