Tip na sexy darček pre manžela

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 27. marca 2015

Často sa zvykneme zamýšľať nad tým, čím urobiť radosť svojej drahej polovičke k narodeninám. Niektoré ženy si príliš nelámu hlavu nad tým, čím svojho partnera obdarovať a siahajú po tradičných darčekoch. No sú ženy, ktoré sa snažia vymyslieť nieto výnimočné a originálne. Ak aj Vy patríte do tejto kategórie, tak sú nasledujúce riadky určené práve Vám.

sexi telo

V prípade, že sa blížia narodeniny Vášho manžela, či partnera a Vy ešte stále nemáte vybratý vhodný darček, ktorým by ste ho chceli potešiť, tak sa nechajte inšpirovať nasledujúcimi riadkami. A hoci je tento tip na darček dosť odvážny, tak si môžete byť istá, že Vášho partnera poteší určite viac ako nejaké značkové oblečenie, či pánske papuče na doma.

Veľmi originálnym darčekom, ktorý by mohol byť pre Vás inšpiráciou je Vaša fotka v dráždivej sexi póze urobená v kvalitnom fotoštúdiu. Ak aj máte nejaké to kilo navyše a obávate sa výsledného efektu, tak Vás môžeme uistiť, že Vaše obavy sú úplne zbytočné. Šikovný fotograf Vám urobí na fotke menšie korekcie a kvalitnú retuš a Vy budete vyzerať na výslednej fotke ako top modelka. Ak si na seba oblečiete nejaké zvodné spodné prádlo z talianskej módy a cez plece prehodíte originálnu koženú kabelku, ktorá zakryje len tie najintímnejšie partie, tak Váš partner takýto sexi darček určite ocení. Kvalitná retuš Vám naviac zabezpečí, že na fotke budete mať dokonalé krivky.

Pri výbere vhodného fotoštúdia sa neriaďte cenou ale v prvom rade referenciami. Tie Vám často napovedia, či sa máte do rúk vybraného fotoštúdia zveriť, alebo si radšej priplatiť za služby kvalitnejšieho ateliéru, kde sa nebudete obávať o výsledný efekt. Nie je fotograf ako fotograf. Preto si vyberte vo Vašom okolí ten najlepší a neváhajte vycestovať aj ďalej. Lepšie utratiť pár eur naviac za cestovanie ako sa zveriť do rúka amatérom.

Foto: pixmac.sk, jdxyw – flickr