Navrhnite si svoj vlastný fotokalendár a zaznamenajte svoje najkrajšie spomienky

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 9. decembra 2018

Nevzbudzujú vo vás darčeky kupované na poslednú chvíľu pocit bez štipky pravej atmosféry? Tým, že si nedokážete nájsť ani v predvianočnom období čas na originálne potešenie pre najbližších, dokazujete vlastné priority. Váš drahocenný čas sa má práve teraz spomaliť. Vianoce patria rodine a nezabudnuteľným okamihom!

Treba si vážiť, že ešte stále tu máte niekoho, koho môžete obdariť. Súčasnosť je neúprosná. Mnoho partnerských či iných blízkych vzťahov už dávno stratilo svoj rodinný charakter. Žijeme veľmi rýchlo.

Zabúdame, málo spomíname. Vďaka originálnemu vianočnému darčeku dokáže jeden pútavý fotokalendár zaznamenať a utužiť rôzne vzťahy. Neváhajte obdariť ani susedov, ktorí sa pre vás stali tolerantnými a nápomocnými priateľmi.

Tradičné kalendáre vám pripomenú významné štátne či cirkevné udalosti. Ak nechcete zabudnúť na narodeniny svojho priateľa či starých rodičov, dajte týmto slávnostným rodinným okamihom originálnu podobu. Praktický kalendár z vlastných fotiek a čarovných 365 dní v roku vytvorí koláž zaujímavých nostalgických spomienok. Pre každú výnimočnú udalosť sa v moderných fotokalendároch nájde viac než 50 šablón. Môžete si vyberať buď z hotových šablón, alebo si ju vytvoríte podľa vlastných predstáv.

Informáciám a významným udalostiam sa vo vlastnom fotokalendári medze nekladú!

Samy dobre viete, čo najviac poteší tých, ktorým ste sa rozhodli venovať štýlový fotokalendár. Najviac sa osvedčia práve tie darčeky, ktoré sú nielen pekné, ale aj funkčné a často využiteľné. Fotokalendáre sú toho jasným dôkazom. Pri samostatnej tvorbe a úprave dizajnu si do fotokalendárov pridávate vlastné snímky, dodatkové prvky či efektné pozadia.

Fotku môžete doplniť aj o vlastné textové pole, dostupné cliparty a rámy. Dátum narodenia blízkej osoby si tak jednoducho vyznačíte srdiečkom alebo v tvare narodeninovej torty. Krásne vyzdobeným fotokalendárom si môžete zútulniť ktorúkoľvek miestnosť v dome. Buď sa rozhodnete pre nástenný alebo typicky detský kalendár do izbičiek vašich ratolestí.

Zabúda váš partner na všetky dôležité dátumy v rodine? Stále ste nenašli ten správny spôsob, ako mu naznačiť, že je to neúctivé a ľahostajné voči ostatným? Ostatným, ktorí si naňho určite spomenuli. Darujte mu kalendár s fotkami významných rodinných okamihov, na ktoré sa rozhodne nepatrí zabúdať. Nech ho má na očiach vo svojej kancelárii, na nočnom stolíku či v dielničke. Pripomeňte mu, že od januára do decembra treba listy pretáčať. Len tak sa v očiach blízkych stane pozorným a galantným priateľom. Dajme medziľudským vzťahom iný, no rovnako krásny a praktický rozmer. Zakomponujme jedinečné okamihy do originálnych fotokalendárov pre potešenie najbližších!

Foto: empikfoto.sk