Zariaďte si domov podľa toho, čo vám najviac vyhovuje

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 27. októbra 2018

Bývanie je niekedy doslova vedou, pretože skombinovať všetky dostupné prvky na trhu s tým, čo je vášmu srdcu blízke, sa jednoducho nedá. A nakoniec to ani nie je dobrý smer, ak sa snažíte obklopiť úplne všetkým, čo je vo vašom okolí moderné a trendy.

Vzniká potom z toho len zbytočný chaos a panika. Nehovoriac o tom, ak nie ste bytový architekt alebo dizajnér, ktorý sa v jednoduchej kráse a dokonalosti vyzná na 100 %. Netreba sa ale zaťažovať tým, čo by mohlo byť inak, ak máte možnosť veci zmeniť. A možno s nami vám to pôjde veľmi dobre.

Príjemný a moderný interiér

K zariadeniu štýlového bývania vám niekedy stačí naozaj málo. Moderná tapeta na stene s originálnym vzorom alebo fotkou. Je to veľmi praktická vec, ktorá vám pomôže rozžiariť celú miestnosť. Často k nim nebudete potrebovať už nič viac a nič menej. Jedna z najlepších inšpirácií na pekné bývanie.

Spôsob tienenia

Možno nevenujete okoliu okien pozornosť, a práve to je chyba! Skúste použiť nové rolety, screenové, plissé alebo vertikálne. Možností je naozaj veľa a ich výhodou je, že sa dajú veľmi jednoducho inštalovať aj bez odbornej pomoci a zásahu. Výhľad na krásny exteriér záhrady bude umocnený a vy sa v interiéri začnete cítiť oveľa lepšie.

Podobne sú na tom aj záclony alebo závesy. Odporúčali by sme vám tie, ktoré siahajú až po zem a vo svetlejších odtieňoch. Pôsobí to luxusne a veľkolepo!

Zvoľte si správne obkladové materiály

Napríklad taký travertín, ktorý sa veľmi často v poslednej dobe využíva aj v podobe pekného bazénového lemu. Prírodný kameň, ktorý je svojou pevnosťou vhodný na akékoľvek miesta. Vydrží v exteriéri, ale aj v kuchyni alebo kúpeľni si svoje miesto určite rýchlo nájde. Odoláva aj vlhkosti a vode, čo je jedna z ďalších výborných vlastnosti. Rovnako tak sa dobre čistí a vyzerá naozaj luxusne. A vďaka výhodným cenám ho môžete mať kedykoľvek a spolu s ostatnými, vyššie spomenutými vecami, aj u vás doma.

Foto: pixabay.com