Zariaďte fantastické leto pre celú rodinu

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 30. júna 2013

Leto je síce tu, avšak počasie sa mení zo dňa na deň. Pokiaľ túžite po vysokých teplotách, ale nechcete ich zažívať v práci, vybavte si voľno. Do sveta sa teraz môžete pozrieť za nižšiu cenu, než kedykoľvek predtým. A čo vaše deti? Aj pre ne sa nájde program, pri ktorom sa zabavia, no aj niečo naučia.

Využite zľavy na cestovanie

Chcete zažiť dobrodružstvo? Teraz je na to najlepšia doba! V lete potrebujete menej oblečenia ako v zime, a aj počasie je o dosť príjemnejšie. Takmer nič vám nemôže pokaziť náladu. Vidina oddychu na pláži vám spraví celý deň. Pýtate sa, čo by vám prekazilo nadšenie? Môže to byť aj cena zájazdu. Tá sa často stáva tvrdým orieškom, ktorý sa nie vždy podarí prelúskať. Tomu sa však dá vyhnúť! Ako? Stavte na last minute CK tiptravel.sk.

Čo to vlastne je? Nie sú to zájazdy na konci sezóny, ako si mnohí myslia. Je to zajednanie dovolenky na poslednú chvíľu. Hodí sa najmä pre ľudí, ktorí dopredu nevedia, kedy im dajú v práci voľno. Výhodný last minute je obrovské a zaručené dobrodružstvo. Máte možnosť zajednať si zájazd, na ktorý pocestujete už o 3 dni. Na zbalenie kufrov to stačí akurát. Ceny sa pohybujú nízko, a tak sa môžete dostať napríklad do Turecka aj o polovicu lacnejšie, než normálne.

A čo deti?

Vašim deťom sa na dovolenku nechce? Skúste im zariadiť zaujímavejší program. Ležanie na pláži pre nich asi nebude to pravé orechové. Vypravte ich do letného tábora. Tam majú program pripravený tak, aby mali deti vyváženie voľného času, aj náučného programu. Animátori v táboroch sa snažia sprostredkovať výuku zábavným spôsobom, takže deti si mnohokrát ani neuvedomia, že sa práve niečo naučili. Uvedomia si to a vtedy, keď zistia že to vedia použiť. A to je predsa krásny pocit. Pokiaľ má vaša ratolesť umeleckú povahu, vybavte mu tábor, v ktorom môže prejaviť svoj talent. Ten môže byť hudobný, výtvarný, divadelný, či akýkoľvek iný. Letné školy sa organizujú aj kombinované, takže si dieťa môže svoje záujmy vyberať až na mieste.

Máme pre vás zaujímavý tip. Ak je dieťa nadané hudobným talentom, hudobné centrum ehudobniny.sk vám ponúka zľavu na svoj sortiment. Čo ku zľave potrebujete? Čo najlepšie vysvedčenie vášho dieťaťa. Za každú preukázanú jednotku dostanete mínus 1% z ceny nákupu, a navyše máte zaručenú dopravu zadarmo. Akcia platí na prázdninové mesiace júl a august. Za úsilie v škole je najlepšia odmena taká, ktorú dieťa ocení šťastným úsmevom a radosťou. Pomôžte vášmu synovi stať sa rockovou hviezdou, alebo otvorte vašej dcére dvere k orchestru. Alebo je to u vás naopak? Každopádne radosť bude na oboch stranách zaručená.

Foto: pixmac.sk, Ed Yourdon – flickr