Zahrajte sa na vojačku!

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 6. júna 2013

Nenechajte toto drsné povolanie len na chlapoch. Nemusíte sa rovno hlásiť na akadémiu, pre začiatok stačí, keď sa trochu zocelíte v prírode. Môžete si s mužom, či iným sprievodom rozdeliť úlohy. Oni sa postarajú o oheň a prístrešok, no a vy o výbavu a oblečenie. Vo všetkom sa predsa dá nájsť niečo, v čom sa človek vyzná.

Trochu iná šálka kávy
Jasné, že kempovanie nie je prechádzka ružovou záhradou, no v dnešnej dobe plnej ultra modernej techniky, precitlivených mužov a nepočúvateľnej modernej hudby padne vhod ticho bez elektriny. Nikto vás nenúti žiť takto mesiac. Zaujímavý  bude už len jeden víkend. Počasie za chvíľu určite zmúdrie, tak buďte pripravená. Myslite na to, e muži už dávno nepreferujú  Barbíny. Viac ich okúzlia amazonky, ktoré nespanikária, keď  zakopnú v lese o konár. Odporúčame vybrať s na virtuálny nákup do e-shopu www.armik.sk.

Prečo nakupovať práve tu?

  • Obrovský výber. Tento portál je ako stvorený pre tých, ktorí si radi vyberajú z veľkej ponuky. Navyše práve na tomto jednom mieste nájdete produkty, ktoré by ste v našich končinách nezohnali. Aktuálne si môžete vyberať z ponuky väčšej ako je 3500 druhov tovaru.
  • Skvelé ceny. Mnohé značky tento army shop nakupuje priamo od výrobcu. Pre vás ako zákazníka to znamená nižšie ceny, ako by ste našli inde.
  • Rozmanitosť tovaru. Nájdete tu nielen pánske nohavice, ale aj dámske army oblečenie. Je si z čoho vyberať. Od spodného prádla až po vetrovky. Dámy sa tu určite nestratia.
  • Akciové ponuky. Zľavy sú tu pravidelné a mnohé z nich sa držia pri živote aj niekoľko mesiacov. Aj teraz ich môžete využiť niekoľko. Jednou z nich je napríklad každodenná zľava 60% na vybraný produkt.
  • Trvalé zľavy. Tie platia najmä pre profesionálov, ako sú policajti, vojaci, či paintballové a airsoftové kluby.
  • Mnoho spôsobov platby. Okrem klasickej dobierky a platby vopred cez účet môžete využiť aj rýchle a obľúbené služby MoneyBookers, či PayPal.
  • Pravdivé informácie. Týkajú sa aj dostupnosti tovaru. Pokiaľ je na webe napísané, že je tovar skladom, potom sa spoľahnite, že skladom naozaj je.

Veľký výber pre dámy

Kto by to bol povedal, že army shop bude aj pre ženy. Na armik.sk nájdete dokonca aj dámske príťažlivé  tangá, ktoré sú okrem praktickosti aj neuveriteľne sexy. Zakúpiť môžete aj kraťasy s motívom maskáčov, alebo aj klasické rifľové, či tmavozelené. Nájdete skrátka mnoho pohodlných kúskov pre váš voľný čas. Kockované košele, upnuté, aj voľné tielka a príjemné polokošele. Výrobcovia nezabúdajú ani na vaše ratolesti. Preto v ponuke nájdete aj detské army oblečenie, ktoré zahŕňa batohy, tričká, vetrovky a ďalšie základné kúsky.