V lete je módne pohodlie!

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 27. júla 2015

Milé dámy, máme pre Vás dobré správy! Aj vy isto pravidelne zažívate momenty, keď je Vaše pohodlie a komfort na prvom mieste. Dni keď chcete zložiť vysokánske podpätky, upäté formálne kostýmy, super úzke nohavice. Čo si budeme navrávať, elegancia je elegancia a pohodlie je pohodlie, všetko medzi, sú iba kompromisy!

my77 capri

Všetci sa tešíme na letné, dovolenkové bezstarostné dni , keď si užívame spoločný čas s rodinou, priateľmi, cestujeme alebo sa venujeme aktívnemu odpočinku pri športe. Plánujeme si výlety, či sa len tak motkáme po meste, kúpaliskách, posedávame v záhrade, či na letných terasách. Koho vtedy zaujímajú módne trendy? Chceme sa v prvom rade cítiť príjemne, uvoľnene no v neposlednom rade určite aj krásne, to predsa patrí k nám! Našťastie to nie je žiaden problém, ba dokonca je to veľmi jednoduché! Je tu pohodlná, ležérna móda, ktorá Vás nebude omínať, obmedzovať , naopak hneď po oblečení o nej prestanete vedieť, a bude Vám iba fajn.

my77 capri1

Krátke šortky ukážu Vaše opálené nôžky, a ak ste sa ešte nestihli sfarbiť slnečnými lúčmi, tak teraz bude mať slniečko naozaj príležitosť na návštevu. Jednoduché šortky, z kvalitného, príjemného materiálu doplňte bez zaváhania slušivým tielkom, topom či tričkom. K jednofarebným šortkám pripojte zaujímavý top s aplikáciou, či obrázkom. Naopak k vzorovaným šortkám úplne postačí basic jednofarebné tričko. Ak chcete mať nôžky v pohodlí, stačia obyčajné tenisky, plátenky, sandálky, či flip flopy. Doprajme aj svojim nôžkam trochu relaxu a pohodlia, veď nás nosia celý život! Jednoduchosť modelu môžete skontrastovať s pestrou bižutériou, ktorá miluje slnečné mesiace. K tomuto trendu určite nesmie chýbať Váš spokojný výraz a úsmev! Myslíte si ešte stále, že šortky, patria do telocvične? Dúfam, že sme Vás trochu inšpirovali!

my77 šortky

Ak sa predsa len v šortkách necítite dobre, siahnite po capri nohaviciach tesne pod koleno, legínach či voľných ľahučkých poletujúcich nohaviciach. Nezabudnite zadefinovať modely doplnkami, určite Vám to pôjde hravo. Jednoduchosť nohavíc dávajte do kontrastu so strihom , farebnosťou či zaujímavým vzorom topu. A naopak to platí tiež! V lete sú obľúbené kvetinové pestré jungle motívy, či safari zvieracie vzory. Ak si vyberiete ten správny model, hoci na prvý pohľad dosť športový, skúste si k nemu obuť topánky na podpätku, lodičky či sandálky. Toto kombinovanie ležérnych modelov s elegantnými kúskami Vám dá naozaj trendy look. A na dovolenke, kde je náš šatník limitovaný veľkosťou batožiny, túto kombinátoriku určite oceníte. Hlavne sa majte príjemne a starosti hoďte za hlavu. Prajeme Vám krásne leto!