Umelá krása, ktorá sa môže vymknúť kontrole

Autor: Bc. Karina Miartanová, Publikované: 6. júna 2018

Množstvo dievčat je negatívne inšpirovaných akýmsi ideálom krásy, ktorý vlastne ani v skutočnosti neexistuje. Vytvorila ho len spoločnosť a my sme mu uverili. Štíhla a vysoká postava, dlhé rovné vlasy, dokonalá tvár, dlhé riasy, upravené nechty, krásne plné prsia. A zrazu ak dievča či žena zistia, že niečo z tohto im chýba, chcú to mať. Aby boli ideálne.

A práve v takýchto prípadoch volia cestu umelej krásy, ktorá môže dopadnúť skvele, no môže sa aj vymknúť spod kontroly. A až vtedy zistíte, že prirodzená krása je nenahraditeľná.

Umelé nechty

Umelé nechty sú zrejme najbežnejšou formou skrášlenia, ktorú si dámy radi doprajú. Nie je na tom nič zlé, veď sa vám nechty spevnia, nebudete ich musieť lakovať každý týždeň a budú vyzerať elegantne. Až pokiaľ to s nimi nepreženiete a vaše ruky nebudú vyzerať ako paleta a ledva s nimi niečo budete schopná zobrať do ruky. V jednoduchosti je krása.

Botox v perách

Niektoré dámy nie sú spokojné s veľkosťou či plnosťou ich pier, a preto sa rozhodnú do pomôcť botoxom, ktorý im pery zväčší. Tu si dávajte obrovský pozor, pretože zväčšenie pier vyzerá naozaj veľmi neprirodzene, pretože vám akoby na pohľad opuchne časť úst nad hornou perou. Pred rozhodnutím sa pre botox pier si naozaj nájdite kvalitného odborníka a presvedčte sa, že výsledok nebude priťahovať pohoršené pohľady ľudí a vám len zhorší pocit zo seba samej.

Zväčšenie pŕs

Prsia sú ďalšou veľmi kontroverznou témou, ktorú ženy jednoducho nevedia pochopiť. A teda, nie všetky prsia musia byť veľké. Všetky ženy sú krásne také, aké sú a ak vám vaše prsia nestačia a máte z nich komplexy, zväčšite si ich, ale len v tom prípade, že to robíte pre seba a nie preto, aby ste nimi okúzlili mužov. V žiadnom prípade neskočte o mnoho čísel vyššie, zvoľte skôr prirodzenejšiu zmenu, ktorá vám bude vyhovovať a zvyknete si na ňu rýchlo.

Foto: pixabay.com