Sexuálne inšpirácie na víkend

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 25. februára 2013

Aj keď vo vašom vzťahu všetko šľape ako hodinky, tu a tam sa hodí nejaké menšie osvieženie. Povedzme si pravdu. V každom, či už menej alebo viac vážnom vzťahu nastávajú chvíle, keď sa skrátka začínate trochu nudiť. Nie je to nič zlé. Je to bežný stav, ktorý  ukazuje pevnosť zväzku. Prichádza však čas, keď pociťujete túžbu po zmene. Nemeňte partnera. Oživte svoj život hrou, alebo novými zvykmi.

Víkend je vždy ako stvorený pre oddych. Ak práve na najbližšiu dvojicu (trojicu) dní nič neplánujete, skúste partnera prekvapiť niečím, čo ocení. Niekedy je táto voľba ťažká, avšak pokiaľ muža po svojom boku poznáte dobre, nič vám nebráni trochu si zaexperimentovať.

Piatok

Pokiaľ pracujete kratšie ako on, máte výhodu. Po príchode domov môžete popripravovať všetko podstatné. Budete mať dosť času si aj trochu oddýchnuť. Piatok môžete poňať trochu viac relaxačne. Pokiaľ obaja makáte 5 dní  v týždni, asi by nebol dobrý nápad muža hneď po príchode popreháňať.

  1. Ak bolo na víkend naplánované upratovanie, tak to vezmite len rýchlo a sama. Pokiaľ nemáte zrovna po stenách namazané blato z bicyklov, byt to ustojí a vygruntovať môžete o týždeň.
  2. Vymyslite nejakú chuťovku, ktorá nie je náročná na prípravu. Určite nevarte segedín, alebo guláš. Najesť sa, to áno, avšak s mierou. Nikto sa necíti uvoľnený s napráskaným bruchom. Pokiaľ je muž veľký jedák, pre ušetrenie času sa môžete ísť najesť do neďalekej reštaurácie.

Veget na gauči

Po vzájomnej dohode si vyberte film, ktorý  vám spríjemní večer. Papučová kultúra má čosi do seba. Nevyberajte nič dojemné, avšak ani príliš drsné. Triler s erotickým podtónom je to pravé orechové.  Napríklad taký Základný inštinkt. Sexy scén je tam dosť a pritom je to aj dejovo zaujímavý film.

Sobota

Po piatkovom oddychu vám dnes príde vhod trocha rozbláznenia. Skúste ísť von na nejakú mierne náročnú atrakciu, alebo si chvíľku zašportujte. Ideálne sú korčule. V podvečer nie je od veci ísť do kina. Nikto nevie čím to je, ale práve v kine sa búria vášne celkom často. Asi to robí tma a relatívne súkromie.

Keď sa prenesiete domov, skočte obaja do sprchy. Ale každý zvlášť, aby sa neporušilo napätie. Vy choďte skôr. Takáto voňavá sa môžete obliecť do sexy prádla a plná energie počkáte muža, kým sa osviežený  vráti zo sprchy. V posteli si to môžete okoreniť kockami ľadu, ktoré budú kĺzať po vašich telách. Pokiaľ  máte tvrdšie zvyky siahnite po putách, alebo šatke ktorá ako keby náhodou pripomínala tú zo Základného inštinktu.

Ak po tom všetkom nie ste zrelí do postele, nalejte si víno a niečo malé zjedzte. Kľudne si pustite ďalší film, a možno vás túžba o chvíľu pochytí znovu.

Foto: Pixmac.sk, Norton Photography – flickr