Perfektná dovolenka, na ktorú nemáte? Požičajte si!

Autor: Mgr. Tatiana Janoková, Publikované: 24. júla 2019

Letná dovolenka je nielen moderným fenoménom spoločnosti, ale tou najlepšou voľbou,  ako zrelaxovať. Ideálne niekde ďaleko, kde vás nikto nepozná… Tak nebudete musieť odpovedať na tie otravné otázky ohľadom súkromia, práce a pod. Dovolenku si treba perfektne užiť. Nič neriešiť a najlepšie ani nič neplánovať.

Presne takúto dokonalú dovolenku si môžu dopriať len milionári? Vzdialená exotika, pláže ako z katalógu a všade plno zábavy, športu a možností na tie najkrajšie výlety… Ten, kto na dovolenku nemá, nezúfa. Vie, ako najlepšie túto situáciu vyriešiť a pozná všetky dostupné možnosti. Jednou z nich je aj dovolenka na splátky. Je naozaj výhodné a rozumné požičať si na dovolenku?

Pre niekoho nepochopiteľné, pre viacerých úplne bežné a vo svete ničím zvláštne. Ak na dovolenku nemám, tak sa na ňu aj tak dostanem! To sú tie výhody a dostupnosti v modernej spoločnosti. Vždy si však treba uvedomiť, že leto skončí, no splácanie dlhu vám naďalej zostáva. K tomu si treba pripočítať pravidelné mesačné výdavky a… Aby ste sa nezapotili aj bez slnkom zaliatej destinácie!

Často si ľudia požičiavajú aj napriek tomu, že majú dostatok finančných prostriedkov. Jednoducho si chcú dopriať exkluzívnejší zájazd, lepšie ubytovanie a radi si priplatia za takmer všetko. Tu už by sa dalo hovoriť skôr o ľahkovážnosti. Ale každý si ide predsa za svojím!

Svoju dovolenku ste začali s veľkými plánmi, ale slabým rozpočtom?

Nákup dovolenky na splátky môžete realizovať v banke, nebankovej spoločnosti alebo cez cestovnú agentúru. Práve pôžičky cez cestovku sú medzi záujemcami najviac preferované. Ponúkajú splácanie zájazdov v spolupráci s mnohými známymi finančnými spoločnosťami.

Vybavenie je rýchle, jednoduché a všetko nevyhnutné k získaniu pôžičky vybavíte priamo v jednej pobočke cestovnej kancelárie. Stále vás vedia najlepšie usmerniť pri výbere vhodnej destinácie. Máte tak všetky dôležité informácie z pravej ruky. Dokážu vám prispôsobiť sumu splácania, a to vo viacerých spoločnostiach aj bez navýšenia. Zakrátko si tak môžete užívať dovolenku bez hotovosti, ale s dostatočnými finančnými možnosťami.

Foto: pixabay.com