Nové a bezpečné ležadlá do záhrady aj na pláž

Autor: Mgr. Tatiana Janoková, Publikované: 1. júla 2019

K letu patrí oddych. Ideálne je, ak budete načerpávať energiu na krásnej pláži. Nie všetci si to však môžeme dovoliť. Aj na vlastnej záhrade či v príjemnom areáli na kúpalisku sa môžete dosýta odreagovať. Na to budete potrebovať tú najlepšiu výbavu. Reč je o relaxačných ležadlách vhodných do záhrady, na pláž alebo verejné kúpaliská.

Ak už chceme zrelaxovať, tak čo najviac pohodlne a bezpečne. Žiadne pády, odreniny ani boľačky v krížoch a po celej chrbtici nepatria k vytúženému letnému relaxu. Na to radšej ani nepomyslieť. Preto treba byť dôslední aj pri výbere záhradných ležadiel. Na nich si chceme poležať a slniť sa. Celý čas sa však nedá ležať len v jednej polohe. Preto by sa mali dať nastaviť do rôznych výšok a polôh.

Dajte svojmu letnému relaxu luxusný ráz – Drevené a ratanové ležadlá sú tou najlepšou voľbou!

Tradičné prírodné materiály dokonale zapasujú do každej záhrady. Sú atraktívne, stále obľúbené a pohodlné. Tieto ležadlá zaručujú dobrú stabilitu. Náročnejšia je ich údržba. Stačí však vhodný náter na drevo aspoň raz za celú sezónu. Ležadlo bude pôsobiť krajšie a takto mu predĺžite životnosť.

Pre perfektné zrelaxovanie sa rozhodnite napríklad pre polohovateľné ležadlá z tropického dreva. Polohovanie je možné v oblasti chrbta aj nôh. Väčšina týchto modelov má praktické kolieska na presúvanie bez akejkoľvek záťaže pre vaše telo. Perfektné!

Ďalší dôkaz, že nám záleží na vašom skvelom letnom odpočinku

Na žiadnej záhrade alebo terase by nemalo chýbať ratanové ležadlo. Má jednoduchú údržbu, je odolné a stále obľúbené. V kombinácii s lisovaným plastom a v modernom dizajne bude vaša záhrada priam žiariť.

Pre ešte lepší relax sú k dispozícii príjemné mäkké podušky. Podporené kovovou konštrukciou, ktorú opletáva umelé ratanové vlákno, sa stáva odolné voči vode aj silnému slnečnému žiareniu. Perfektné na ležanie, sedenie aj…

Foto: pixabay.com