Nová Melissa pre jar a leto 2019

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 5. apríla 2019

Kto by už dnes nepoznal brazílsku značku Melissa? Pokiaľ patríte k tým pár jedincom, čo ju ozaj nepoznajú, rozhodne si prečítajte nasledujúce riadky a zaručene sa okamžite pridáte k milovníčkam Melissiek, to vieme už teraz. No a pokiaľ ich poznáte, tak sa takisto začítajte a zistite, čo nové si pre vás túto seónu Melissa pripravila a čo bezpodmienečne potrebujete do svojej Melissa zbierky.

Pre tie, ktoré teda náhodou netušia, o aký skvost medzi topánkami ide, máme pár zásadných bodov. Ide snáď o jediné topánky, v ktorých vám určite nebudú nôžky vytvárať nechcené pachy. Topánky sú totiž vyrábané z plastového materiálu Melflex, ten je napustený sladkou žuvačkovou vôňou, ktorá nikdy nevyprchá, to máme odskúšané. Melissky vám tak prevoňajú dokonca celú vašu skrinku s topánkami. Vďaka tomuto materiálu sú takisto nesmierne pohodlné, poddajné, prispôsobia sa tvaru vašej nohy a chodiť sa vám v nich bude ako na obláčiku. No a teraz si konečne poďme povedať niečo o ich tohtoročnej kráse.

Balerínky Melissa

Počas jari sú naojobľúbenejším typom topánok práve balerínky. Sú pohodlné a hodia sa takmer k všetkým outfitom, športovým i elegantným.

Tradičným typom sú balerínky so skrytým podpätkom a guľatou špičkou, na ktorej je drobná slza. Obľúbeným zdobením sú takisto neprehliadnuteľné mašle. A ak si mašle so zlatými detailmi získajú vaše srdce natoľko, že by ste ich chcela nosiť nielen na jar, ale aj v horúcom lete, môžete siahnuť po obdobnom dizajne žabiek. Typickou ozdobou pre Melissy je takisto rozkošné a veľmi obľúbené srdiečko rôznych farieb, ktoré býva umiestnené na priehlavku.

Ďalším, viac decentným typom, sú balerínky so zúženou špičkou s nízučkým podpätkom. Majú lesklé prevedenie a zdobia ich metalické, elegantne skladané mašličky s kovaním uprostred.

A chýbať nesmie ani “dierované” prepletané prevedenie z edície Jean + Jason Wu, ktorí so značkou spolupracujú ako návrhári. Vzdušné balerínky vyzerajú ako by boli spletené z niekoľkých vrúbkovaných pásikov a hodia sa aj k športovejšie ladeným outfitom.

Sandále Melissa

Obľúbené luxusne vyzerajúce sandále si zamilovali tisíce žien. Nízky podpätok, efektné vykrojenie pri priehlavkoch, zmäkčená vnútorná stielka – to všetko robí z týchto Melissiek dokonalú letnú obuv. Tie pre jar/leto 2019 sú v lesklom prevedení, zdobí ich elegantná metalická mašľa a ikonické logo v podobe malého M.

Šľapky a žabky Melissa

Tento typ obuvi k letu skrátka patrí rovnako ako slnko a vysoké teploty. Vyskúšajte dizajnové Melissy, ktoré upútajú pozornosť na prvý pohľad a vyzdvihnú každý váš outfit na vrchol. Leto môžete prechodiť v šľapkách s mašličkou v krásnych pastelových odtieňoch alebo v žabkách s originálnymi uzlíkmi namiesto pásikov. Takmer všetky modely nájdete na differenta.sk v trendy staroružovom odtieni, ktorý sa toto leto stáva obrovským hitom, ale aj napríklad v odtieni lila, ktorý takisto získava na popularite.

Foto: differenta.sk