Máte zlú náladu, trápi vás stres a vyčerpanie? Siahnite po výživových doplnkoch

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 30. novembra 2018

Neustály kolotoč problémov a každodenných starostí sa neskončí nikdy. Ak by sa však jedného dňa k tomu pridružili zdravotné problémy, môže to znamenať poriadny problém. Ako na to?

Poznáme odpoveď na túto otázku. Začnime najskôr s tým, ako sa preventívne brániť voči vyčerpaniu, stresu a vysileniu. Krátkodobý stres podľa vedcov prospieva, no dlhodobý môže viesť až k civilizačným chorobám. Nie je žiadnym prekvapením, že stres je tichý zabijak. Jeho nepriaznivé následky sa najskôr objavujú vo forme zvýšených kíl, vypadaných vlasov, akné alebo iných kožných problémov, migrén a bolestí hláv a nekonečného kolotoča bolestí. Skúšali ste už prevenciu a stresu sa brániť?

Stres náš každodenný, daj si radšej vitamíny

Účinný tryptofan B od Kompavy je aminokyselina, ktorá obsahuje – ľudovo povedané – hormón dobrej nálady a spánkový hormón. Zároveň sa do tohto výživového doplnku zmestia aj vitamíny B6 a B3, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky a zároveň znižujú mieru únavy a vyčerpania. Pri jeho pravidelnom užívaní by ste mali znížiť riziko vyčerpania aj stresu, čím sa aj prevenčne brániť pred spomínanými chorobami.

Kompava ponúka riešenie aj ženám, ktoré sú v najlepších rokoch a období menopauzy. Toto obdobie prináša ženám okrem stresu aj omnoho väčšie starosti. Hormóny sa v celom tele búria a vitamíny treba dopĺňať minimálne dvojnásobne.

Aby to telo nepocítilo, okrem užívania aminokyseliny je vhodné zaradiť do svojho každodenného plánu aj výživový doplnok Fytosoja. Je vyrobený šetrnou metódou a obohatený o vápnik, vitamín D3 a vitamín K2. Pre ženy to znamená zlepšenie fungovania svalstva, tráviacich enzýmov, správne fungovanie látkovej premeny. Zároveň podporuje tvorbu energie, udržanie zdravých kostí, zubov, normálnu hladinu vápnika či imunity. Doprajte svojmu telu to, čo si zaslúži.

Foto: pixabay.com