Ideálne ubytovanie pre celú rodinu v srdci Liptova

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 17. mája 2019

Ak si vyberáte letnú dovolenku a stále nemáte predstavu o vhodnej destinácii, máme pre vás dobrý tip. Niečo, čo sa vás bude bytostne dotýkať a zaistí vám na dovolenke všetok potrebný komfort. Apartmán Björnson, v ktorom sa budete cítiť ako doma, je základ tej najlepšej dovolenky.

Maximálny komfort a súkromie

Nevýhodou mnohých dovolenkových destinácií je minimálna miera súkromia, pretože v ubytovacom zaradení nie sú na to kapacity usporiadané tak, aby ste nemali na druhej strane miestnosti suseda.

Výborným riešením sú apartmány Jasná, ktoré vám v tomto smere poskytnú ten najvyšší štandard a luxus. Komplex pripomínajúci dvojizbový rodinný apartmán je vám plne k dispozícii aj s kuchyňou a štýlovou jedálňou. V nej si môžete po prehliadke okolia pochutnať na dobrom jedle a nabrať sily na ďalšie poznávacie aktivity.

Príležitosť na relax v krásnom prostredí

Navštíviť hotel Liptov sa vám oplatí aj z dôvodu aktívneho odpočinku, ktorého si v tomto krásnom prostredí užijete naozaj dosť. V okolí Liptova sa nachádza Aquapark, kúpele, Liptovská Mara, ktorú môžete využiť na vodné športy a kúpanie.

Potom je to možnosť navštíviť Vysoké a Nízke Tatry, previezť sa na lanovke, v zime si zalyžovať na dobre upravených tratiach a množstvo iných príležitostí, ktoré sa oplatí využiť.

Takáto dovolenka vás dostane do správnej nálady, pomôže zabudnúť na starosti a problémy okolo vás. Navyše sa nadýchate čerstvého vzduchu, troška rozhýbete unavené telo a získate potrebnú energiu.

Originálne atrakcie

Aby ste sa cítili ešte lepšie, vyskúšajte aj miestne atrakcie. Len 500m od chaty Björnson sa nachádza vo výške 7 metrov Tarzania Jasná. Plošiny a prekážky v rôznych úrovniach budú zaujímavým spestrením dovolenky.

Oplatí sa vidieť a možno aj vyskúšať jeden kilometer dlhú bobovú dráhu so 16 zákrutami. Aj takýto adrenalín v blízkosti okolia tohto hotela sa vám môže zapáčiť a postarať o nezabudnuteľné zážitky, ktoré ku každej jednej dovolenke neodmysliteľne patria.

Foto: bjornsonka.sk