Evolúcia keramických implantátov

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 8. januára 2019

Nobel Pearl je 100% keramický implantát bez obsahu kovov s dvojzložkovým implantátom s vnútorným pripojením bez cementu a poskytuje jedinečnú novú alternatívu k titánu. Je navrhnutý na podporu prirodzeného mladého mäkkého tkaniva a tieto implantáty môžu pomôcť pacientom získať prirodzenú estetickú dokonalosť, ktorú si želajú.

Nobel Pearl je navrhnutý tak, aby podporoval prirodzený vzhľad mäkkého tkaniva. Jeho biely materiál je obzvlášť užitočný u pacientov s tenkým biotypom. Je navrhnutý tak, aby mal vynikajúce pripojenie do mäkkého tkaniva a zároveň neposkytoval časté zápaly.

Poskytuje osvedčenú silu pre úspešný začiatok v keramickej implantológii a ponúka väčšiu flexibilitu v porovnaní s jednodielnymi alebo cementovanými keramickými implantátmi. Je to vďaka dvojdielnemu reverzibilnému vnútornému pripojeniu bez cementu. Tento zubný implantát je navrhnutý pre primárnu stabilitu a je k dispozícii pre širokú škálu indikácií od jednej po viacnásobnú.

Aj napriek takýmto pokrokom v stomatochirurgii treba myslieť na to, že nič nenahradí pôvodné zuby, a preto nezanedbávajte každodennú starostlivosť dôkladne sa starajte o svoje zuby, pričom vám pomôže aj pravidelná dentálna hygiena.

Foto: pixabay.com