Elegantné oblečenie do práce

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 11. februára 2013

Každý dáma sa rada pekne oblieka. Zrejme to ženy majú zabudované v génoch. V dobe, kedy nájdete na každom rohu alebo v každom nákupnom centre výpredaje dámskej módy vlastníme mnoho kúskov, ktoré by sme si za iných okolností ani nekúpili. Problémom výpredajov je kvalita tovaru ale aj obmedzenie sortimentu. Ak hľadáte elegantné dámske oblečenie vo výpredajoch sa ho budete dožadovať len ťažko. Určite si kladiete otázku kde takéto oblečenie hľadať za priaznivejšie ceny. Zárukou je určite internet.

Ako sa obliecť do práce?

Mnoho žien má každodennú dilemu s výberom oblečenia do práce. Ženy, ktoré pracujú v bankovníctve, finančníctve a v podobných odvetviach kde je potrebné a vyžadované elegantné oblečenie majú výber o to ťažší, pretože je ich výber pomerne dosť obmedzený. Ideálnou kombináciou do takejto práce je sukňa kombinovaná s košeľou. Dámske košele sa líšia strihmia prevedeniami a samozrejme aj farbou. Ideálnou košeľou do takejto práce je klasická biznis košeľa, poprípade košeľa body, ktorá zaručí, že sa Vám košeľa počas dňa nebude vyťahovať zo sukne. Farba nie je podstatná, no nevoľte príliš krikľavé farby. Vyberajte si skôr z bielych, šedých alebo ecru farieb. Ak ste štíhlejšej postavy sukňu si vyberte obtiahnutú s vysokým pásom a doplniť ju môžete vkusným opaskom. Ak ste naopak trošku pri sebe zvoľte si voľnejší strih s nižším pásom. Ak chcete svoje telo kúsok stiahnuť vyberte si aj nejakú tvarujúcu alebo sťahujúcu spodnú bielizeň. Farba sukni by mala byť šedá alebo čierna. Iné farby sa považujú za nekonvenčné a preto ak nechcete veľmi vytŕčať vyhnite sa im.

Kde si vyberať elegantné oblečenie?

Ak bývate v menšom meste alebo dedine len ťažko budete mať k dispozícii predajňu špecializovanú na elegantnú módu. V takomto prípade sa skúste pozrieť na ponuky eshopov ako je napríklad Ladymania.sk, ktorá sa špecializuje vyslovene na elegantné dámske oblečenie. V prípade, že Vám tovar z e-shopu nesadne máte 7 dní na vrátenie a eshop vám vráti plnú čiastku za tovar. nemáte čo stratiť.