Čo na seba v posteli?

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 25. februára 2013

Nemusíte byť zrovna „domina“, aby ste zatúžila po sexy prádle. Takéto prádlo je totiž bežnou súčasťou šatníka takmer každej ženy. Niektoré si ho neschovávajú  len do postele, ale pre svoj lepší pocit ho nosia aj pod bežné  oblečenie. Cítia sa tak jednoducho viac sexy. Pokiaľ vás erotické  prádlo zaujíma aspoň trochu, určite vám nasledujúce riadky povedia mnoho.

Podväzkový pás

O tomto kúsku látky sa dnes už toľko nediskutuje. To ale nebráni v jeho obľúbenosti. Podväzkové  pásy vznikli okolo roku 1950 ako praktická pomôcka pri držaní  pančušiek. Pás vznikol v dobe, keď ešte neexistovali „samodržky“. Dámy si ho nevedeli vynachváliť. Praktické riešenie spočívalo v tom, že sa skrátka žena nemusela vyzliekať, keď šla na záchod. Dnes sú takéto pásy využívané na bežné  nosenie, avšak väčšinou nájdu svoje miesto v posteli. Môžete si vybrať z množstva materiálov, veľkostí, typov, štýlov, a dokonca existujú pásy s rôznym počtom úchytov. Od 4 až  po 16 (možno aj viac).

Bodystocking

U nás je to zatiaľ pomerne novinka, avšak obľúbenosť rastie raketovou rýchlosťou. Jedná  sa vlastne o overal, ktorý väčšinou obopína celé telo ženy okrem hlavy. Nájdu sa typy, keď sú odhalené  prsia, alebo genitálie. Vo väčšine typov bodystocking je celý  povrch overalu tvorený sieťkou, ktorá telo síce pokrýva, avšak zároveň ho odhaľuje. Pokiaľ si podobný overal obľúbite, zistíte že je vlastne veľmi pohodlný. Mnohé ženy ho nosia aj do spoločnosti. Samozrejme s vhodnými doplnkami a spodným prádlom pod ním.

Korzety

Korzety naberajú na popularite práve v tejto dobe. Prišli sem z módneho dôchodku a dnes nám skrášľujú  posteľové hrátky, ale aj spoločenské udalosti. Výhodou je, že nech si zvolíte akýkoľvek korzet, partner ho zaručene uvíta. To, čo dokáže s dámskou siluetou tento vystužený kúsok látky nedokáže nič iné. Navyše vytvaruje a zdvihne vaše prednosti. Kto by odolal.

Ak máte radšej väčšie pohodlie, svoj cieľ  nájdete v kategórii luxusné košielky. Tie sa vyrábajú  z rôznych materiálov a v rôznych farebných, či štýlových prevedeniach. Výhodou je, že sú často šité aj s košíkmi a kosticami, čo je lichotivé hlavne pre dámy plnších tvarov.

Nohavičky rôzneho druhu

Niekedy stačí v posteli naozaj málo. Zvoliť  môžete napríklad boxerky s čipkou, alebo dnes moderným šnurovaním na zadku. Ďalej máte na výber klasický strih nohavičiek. Klasika môže byť okorenená priesvitnou čipkou, alebo otvorom okolo intímnych partií – tzv. crotchless. Ďalej sú  tu tangá, alebo string, ktoré taktiež nedávajú veľký  priestor fantázii, ale sú v posteli veľmi praktické.  Aby vaše nahé telo nezostalo len tak na zmar, partner vás môže namasírovať. Vyberajte len kvalitné masážne oleje, pretože pri neoverených značkách, či podozrivom zložení vás môže zastihnúť nepríjemný ekzém.

Foto: Sexnovinky.sk