Bývanie vo vlastnom a luxusnom? Stačí pár exkluzívnych doplnkov!

Autor: Mgr. Tatiana Janoková, Publikované: 6. mája 2019

Je váš byt priestranný, komfortný, no stále nevyhovuje vašim dizajnovým požiadavkám? Niekedy hľadáme tie najdrahšie doplnky, len aby sme zaujali svojich návštevníkov. Umelecké precítenie je individuálnou záležitosťou. O tom, čo je naozaj trendy, sa vedie nespočetné množstvo diskusií. Len to, čo je aj skutočne luxusné, stáva sa  pýchou celej domácnosti.

Aj keď na luxusné a detailne zdobené doplnky do domácnosti nemáte práve dostatok financií, dá sa táto situácia vhodne obísť. Tipov na originálny nábytok nie je až tak veľa! Ak je vašou požiadavkou praktickosť, dizajn a minimalizmus, ideálnym riešením sa stáva zrkadlový nábytok.

Je to umenie, štýl bývania alebo luxus, v ktorom sa takmer všetci chceme vidieť? Odraz našich siluet na nábytkových zostavách, komodách, ale aj konferenčných stolíkoch je naozaj tým najmenším pozlátkom v aktuálnej ponuke. Zrkadlový nábytok je exkluzívny, finančne náročný, ale zato vhodný do každej domácnosti.

Stačí jeden klenot do domácnosti

Sú to dominantné kúsky, ktoré prevýšia ostatný nábytok v miestnosti. Pútajú pozornosť svojím odleskom a sú také jedinečné… To, že majú svoju hodnotu, ešte neznamená, že si ich nemôžete dovoliť! Vyberte si jeden precízne navrhnutý zrkadlový nábytok do domácnosti, ktorý sa postará o skutočné divy!

Zabudnite na klasické zrkadlo. To už poznajú aj deti! Dnes je trendy bronzové, šedé alebo čierne zrkadlové osadenie na nábytku. Vo svojich obývačkách chceme prezentovať všetko v čo najvyššom luxuse.

Konzolové alebo konferenčné stolíky nie sú v porovnaní s inými doplnkami tých najväčších rozmerov. Zato však pútajú pozornosť presúvaním po miestnosti. K stene, do stredu miestnosti, v predsieni alebo ako súčasť jedálenskej zostavy. Vysokokvalitné zrkadlové panely sa ľahko kombinujú s fazetovým alebo bez fazetového prevedenia. Môžu vám poslúžiť len ako odkladacia plocha alebo tá najluxusnejšia dekorácia v danej miestnosti.

Nájdite vo svojej spálni, obývačke či hosťovskej izbe miesto pre zrkadlovú komodu s nadčasovým dizajnom. Komody disponujú zrezanými fazetami, respektíve je možné aj fazetovanie hrán či úprava rozmerov na mieru. Ide o vysokokvalitné zrkadlo s krištáľovými úchytkami. Niektorí výrobcovia ponúkajú úchytky klasického guľového alebo luxusného diamantového prevedenia. Povrch jednoduchej údržby poteší nejednu z nás – nezachytáva prach a väčšie nečistoty. Je skutočným klenotom do našej domácnosti!

Foto: pixabay.com