Bavte sa, ale odtiaľ potiaľ

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 26. januára 2016

Zábavu potrebuje k životu každý. No priznajte sa sama pred sebou, koľkokrát ste to s tou zábavou natoľko prestrelili, že ste sa po nej vôbec necítili pozitívne, ale naopak. Mali ste z prežitého času zlý pocit a karhali ste sa. Práve po noci, či dokonca aj dni strávenom pri hazardných hrách, počas ktorých prežívate adrenalín z výhry a občasnú eufóriu z víťazstva, príde následné vytriezvenie a uvedomíte si, že síce sa možno pri hazarde zabávate, no v podstate si spôsobujete nemalé problémy. Finančné a psychické.

žetóny

Sú hazardné hry zábavou?

V dnešnej internetom preplnenej dobe sú hazardné hry ako ruleta, hracie automaty či kartová hra blackjack dostupné každému a môže sa vám zdať, že ide o zábavné trávenie času. No keď už príde na bezhlavé zvyšovanie vkladu bez jeho návratu, mali by ste s hrami okamžite prestať. Riskujete tak svoju výplatu, privodíte si stres a môžete sa dostať do depresie z prehry.

Je jednoduché nájsť tipy ako hrať túto hru, veď blackjacku sa venuje množstvo webových stránok. No naozaj si myslíte, že stratégie a rôzne tipy vám prinesú šťastie v hre? Môžete mať naštudovanú teóriu hry, no poradie a jednotlivé karty neovplyvníte. Môžete sa síce týmito backjackovými tipmi naučiť inak pri hre uvažovať, no nespoliehajte sa, že vám prinesú závratné finančné výhry a pomôžu stať sa majiteľom vloženého vkladu. Zabávajte sa inými spôsobmi ako hraním blackjacku na základe naštudovaných tipov.

Hazardné hry vo všeobecnosti nie sú dobrým tipom zábavy. Ak vás predsa len bavia, hrajte bez vysokých vkladov. S partiou známych si zahrajte hazardné hry, zabavte sa pri nich, no zabudnite na zvyšovanie vkladov a závratne vysoké vložené sumy do banku. S vašimi priateľmi však nájdete určite aj lepší spôsob, akým môžete tráviť svoj spoločný voľný čas, ako hraním hazardných hier. Radšej si zabehajte!

Foto: pixabay.com