Sebavedomie v šperkoch

Autor: Redakcia Dianka.sk, Publikované: 27. apríla 2018

Máte obľúbené šperky vo svojej zbierke? Aké kúsky u vás určite nechýbajú? V ženských šperkovniciach majú svoje špeciálne miesto predovšetkým náušnice, no v podobnom množstve nezaostávajú ani prstene či rôzne retiazky. Podľa čoho si vyberáte vaše šperky? Je to len podľa toho, či sa vám daný šperk páči, alebo sa zaujímate aj o jeho pôvod a materiál? Šperky nie sú vo všeobecnosti lacnou záležitosťou, preto by ste si mali dať záležať na svojom výbere.

Ideálne k viacerým outfitom

Náušnice patria k najbežnejším dámskym šperkom, pretože vo väčšine prípadoch vôbec nevadia pri vykonávaní nejakej činnosti. Nemusíte si ich dávať neustále dole a môžete ich mať v zásobe hneď niekoľko vďaka ich skvelej cene. Môžete dotvoriť outfit peknými náušnicami a na druhý deň ich zvoliť k úplne inému outfitu a stále vás rozžiaria a dodajú štýlový nádych. Náušnice sú však niekedy nevyspytateľné a mali by ste ich vedieť správne vybrať podľa vašej tváre. Práve tvar hlavy podstatne ovplyvňuje výber tvaru náušníc.

Tipy pre vás

Pri rozhodovaní sa medzi rôznymi materiálmi, si zvoľte ten, ktorý je vám farebne najbližšie. Každej žene sa hodia zlaté šperky, len ich musíte štýlovo skombinovať. Zlato patrí k drahým kovom, v prípade, že hľadáte lacnejšiu variantu luxusného šperku, potom oceľové náušnice s bielou perlou a krištáľmi kúpite na alza.sk. Tie sa vám budú hodiť na viacero príležitostí, je len nutné dbať na starostlivosť o ne a pravidelne ich čistiť.

Všetky náročné požiadavky milovníčok šperkov spĺňa značka Guess, kde si dokonca môžete zadovážiť aj celé sety vašich vybraných kúskov. Nezanedbávajte nosenie šperkov, veď vyjadrujú to, že si dávate záležať na svojom zovňajšku a staráte sa o dobrý dojem. Šperky žiaria na žene a okrem iného jej dodajú aj potrebné sebavedomie. Nie jeden muž, ale aj žena sa za vašimi šperkami, a teda aj za vami otočí.

Foto: pixabay.com